Завершились перші Європейські олімпійські ігри в Баку

487d4a12beab17 днів першої в історії Європейської олімпіади пролетіли непомітно.

Вчора в шостій годині вечора, в азербайджанській столиці відбулася церемонія закриття Європейських ігор, які з 12 по 28 червня проходили у Баку.

Незабутні враження та справжнє свято непереможності духу подарували нам наші герої – призери та чемпіони Євроігор-2015, які гідно та успішно представили Україну на цьому історичному старті.

Щодня наші атлети приносили медалі рідній країні, прославляючи славні традиції вітчизняного спорту. Саме на честь їх успіхів в Баку лунав український гімн та майорів національний прапор.

В Баку українська збірна здобула 46 медалей, серед яких 8 золотих, 14 срібних та 24 бронзових. Команда збірної України стала 5-ю за кількістю медалей та посіла 8-е загальнокомандне місце серед 50 найкращих країн Європи.

Нагадаємо, Україну на цьому престижному турнірі представляли 243 спортсмена у 19 з 20 можливих видів спорту.