Відтепер потрапити до Криму іноземці зможуть тільки по спецзапрошенню

a8884ac1a95f0aa21530fdfd7d7e27e2_650x410Останнім часом потрапити до окупованого Криму стає все складніше. Так, якщо ви не громадянин України або Росії, то в Крим вас пропустять тільки в тому випадку, якщо будете мати спецзапрошення.

Згідно з ним, в’їзд на територію Криму і виїзд з неї можливий тільки через пропускні пункти, що працюють цілодобово. За допомогою автомобіля можна в’їхати через контрольно-пропускні пункти «Каланчак», «Чапліна», «Чонгар», а залізничним транспортом через пункти «Херсон», «Мелітополь», «Вадим» та «Новоолексіївка».
Громадянам України для перетину адмінграниці необхідно мати документ, що підтверджує громадянство (внутрішній, або закордонний, службовий, дипломатичний паспорт, посвідчення моряка, проїзний документ дитини).
Для іноземців та осіб без громадянства перетин здійснюється на підставі паспортних документів та спеціального дозволу, виданого територіальним органом державної міграційної служби.
Спецдозвіл видається у разі: проживання на тимчасово окупованій території близьких родичів або членів сім’ї іноземця або особи без громадянства, розташування на території Криму місця поховання близьких родичів або членів сім’ї, смерті близьких родичів або членів сім’ї.

Також підставою для отримання спецдозволу є наявність права власності на об’єкти нерухомості в Криму, необхідність участі в забезпеченні захисту націнтересів України з метою мирного врегулювання конфлікту, звільнення території України від окупації або в питаннях гуманітарної політики.
У контрольних пунктах не допускається використання символіки держави-окупанта, символіки тимчасово окупованій території або її елементов.Ранее в Держприкордонслужбі заявляли, що кримчани не можуть перетинати кордон України за паспортами РФ.

973 Total Views 3 Views Today
Теги: ,

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *