Україна обіграла Грузію у товариському матчі

536430В Австрії, у товариському матчі з футболу збірна України переграла збірну Грузії з рахунком 2:1.

Зустріч відбулася в австрійському Лінці, яка послугувала для команд генеральною репетицією до наступного відбіркового матчу Євро-2016. І якщо нам належить зіграти з досить прохідним Люксембургом, то у грузин суперник серйозніший – команда Польщі.

Всі перші 45 хвилин матчу команди провели нецікаво та, по суті, без гольових моментів. За виключенням одного разу, коли грузинський легіонер «Волині» Олександр Кобахідзе, з 20-ти метрів потужно пробив по воротам України, після чого м’яч недалеко пройшов від дальньої дев’ятки.

Перший тайм завершився без забитих голів.

Другий тайм українська збірна розпочала активніше. На 57-й хвилині Артем Кравець відкрив рахунок у матчі, а через десять хвилин Євген Коноплянка подвоїв перевагу українців. На 81-й хвилині Мате Вацадзе повернув інтригу у зустрічі, ударом головою з 8-ми метрів вразив ворота Дениса Бойка, але зрівняти рахунок збірна Грузії так і не змогла. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь «синьо-жовтих».

Україна: Бойко, Морозюк, Хачеріді, Ракицький, Гусєв (Шевчук, 46), Степаненко (Тимощук, 46), Гармаш (Рибалка, 46), Ротань (Сидорчук, 46), Ксьонз, Коноплянка (Олійник, 76), Селезньов (Кравець , 46)

Грузія: Лорія, Лобжанідзе, Кашия, Амісулашвілі, Казашвілі, Окріашвілі (Кенія, 46), Ананідзе, Цхададзе (Чантурія, 46), Кобахідзе, Двалі, Наваловскій

Голи: Кравець, 57, Коноплянка, 67, Вацадзе, 81

Нагадаємо, що наступний поєдинок збірна України проведе у неділю, 14 червня на «Арені Львів» у Львові. У рамках відбіркового циклу чемпіонату Європи-2016 противником українців стане Люксембург, який набрав всього одне очко в групі і йде на останньому місці.