The Prodigy виступили в Києві

prod kon12 квітня в київському Палаці спорту виступив легендарний гурт The Prodigy. Повний зал, старі і нові хіти, дещо розчаровані фанати – так коротко можна охарактеризувати концерт.

Вчора Палац спорту здригався від скажених ритмів у виконанні живих легенд електронної музики і від тупоту ніг шанувальників їхньої творчості.

Лайам Хоулетт, Кейт Флінт і Максим Ріеліті привезли до Києва свій новий альбом The Day Is My Enemy, який вийшов в березні 2015 року. Музиканти порадували своїх шанувальників як новими композиціями, зокрема The Day Is My Enemy і Nasty, так і перевіреними часом Voodoo People, No good, Smack my b * tch up, Breathe, Omen і Take me to the hospital. А фани віддячили британцям неймовірною енергетикою і шаленим драйвом. Вчорашній концерт став вже п’ятим виступом The Prodigy в столиці України – перший відбувся ще 1998 року, другий – 2006, третій –  2009, а четвертий – в 2013.

Концерт The Prodigy в Києві став святом для фанатів, але дуже не вистачало екранів – люди, які стояли подалі від сцени, взагалі не бачили, що там відбувається. Також фанати залишилися незадоволені якістю звуку і повною відсутністю екстравагантних елементів, які були “фішкою” The Prodigy раніше. Британці замінили їх масованим світлом, який сліпив публіку і практично не давав розглянути того, що діється на сцені. Фронтмен групи Кейт Флінт намагався, як і раніше, завести публіку своїми стрибками і частими проходками уздовж сцени, але цього було явно мало для шанувальників групи з великим стажем.

Ну і, звичайно, відсутність в трек-листі композиції Out of space, яку дуже чекали шанувальники, та ще й в День космонавтики – також на совісті організаторів заходу.

Проте, більш молода публіка, яка заполонила весь танцпол, задовольнялася і цим. Всі півтори години, не перестаючи, вони досить активно скакали і приблизно після кожної четвертої пісні групами вибігали в фойє, щоб освіжитися і перевести дух.

547 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *