Кличко виступив проти гей-параду

1433215041_lgbt

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до організаторів акції «Марш рівності» за права ЛГБТ з проханням не проводити захід, який заплановано на 6 червня у столиці.

Про це сьогодні повідомила прес-служба КМДА.

«Сьогодні, коли на сході України триває війна, проводити масові заходи, які до того ж мають неоднозначне сприйняття в суспільстві, не на часі. У нас зараз один ворог – військова агресія на сході. Тому я закликаю кожного не грати на руку ворогу, не розпалювати ворожнечу і не створювати чергового протистояння в центрі столиці», – сказав Віталій Кличко.

У той же час він вважає, що в Києві не існує утисків за якими-небудь ознаками, і «кожній людині гарантується вільне вираження поглядів і переконань», але навіть у мирний час захід викликав суперечки і проходив «з бійками і протистояннями».

Кличко закликав політичні сили і громадські організації не розпалювати ворожнечу, не робити сумнівного піару і спекуляцій на темі прав меншин, толерантніше ставитися до людей різних поглядів та переконань, а також не створювати чергового протистояння в столиці навколо «Маршу рівності».

Водночас, «Правий сектор» звернувся до мера з проханням заборонити проведення масових заходів ЛГБТ-спільнот.

Нагадаємо, що організаційний комітет мав намір провести «Марш рівності» за права ЛГБТ (LGBT – спілноти лесбійок, (Lesbian), геїв (Gay), бісексуалів (Bisexual) і трансгендерів (Transgender)) 6 червня в Києві.

2140 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *