Матч “Шахтар”-“Севілья” закінчився нічиєю

160428211452_shakhtar_sevilla_640x360_afp_nocreditУ першому матчі півфіналу Ліги Європи донецький “Шахтар” не зміг обіграти іспанську “Севілью”, відігравши результативну нічию 2: 2.

Першою рахунок на стадіоні “Арена Львів” відкрила “Севілья” – уже на шостій хвилині гри півзахисник іспанців Вітоло забив гол у ворота “шахтарів”.

Однак гірники зуміли зібратися і двічі відзначилися: спочатку на 23-й хвилині Марлос порівняв рахунок, а на 36-й хвилині Тарас Степаненко ударом головою вивів українську команду вперед. Однак за 8 хвилин до закінчення матчу Гімейро з пенальті встановив паритет.
Тепер команда Мірчі Луческу для виходу в фінал Ліги Європи зобов’язана перегравати Севілью в гостях або забивати як мінімум два м’ячі, не програвши при цьому.

Український легіонер Севільї Євген Коноплянка відіграв у Львові 59 хвилин.

У другому матчі півфіналу Ліги Європи ще один іспанський клуб “Вільяреал” в додатковий час вирвав перемогу у англійського “Ліверпуля” з мінімальним рахунком 1: 0.