Зухвале вбивство в центрі столиці

6У Києві, 6 квітня, близько 13 год. 30 хв. на бульварі Дружби народів невідомі розстріляли чоловіка. Загиблим виявився співвласник спортивного клубу «Kiev Sport Club» Тарас Зиновенко. Саме недалеко від клубу і сталося жорстоке вбивство.

 

Коли Зиновеvb serjpgнко від’їжджав від спортивного клубу, за словами вже встановлених свідків повільно під’їхав Volkswagen Passat темно-синього кольору з київськими номерними знаками АА2984АН. Невідомий у сірому одязі, окулярах та кепці, вийшовши з задніх дверей цього автомобіля, вистрілив в Зиновенка з пістолета з глушником. 3 кулі пройшли через лобове і 5 куль через бокове скло. Від отриманих поранень чоловік помер на місці.

У Тараса Зиновенка, за словами друзів, був охоронник, але чому того не було в трагічний момент зʼясовують слідчі.

Мотиви вбивства залишаються загадкою. Близькі покійного поза камерою говорять, що, мотивом міг бути інший його бізнес, не пов’язаний зі спортивним клубом, та який саме – не розголошують.

У Києві оголошено план-перехоплення та відкрито кримінальне провадження за ст. 115 (Умисне вбивство).

Знайомі зі спортклубу, яким співволодів Зиновенко, дуже позитивно характеризують вбитого. Говорять, що Тарас багато допомагав бійцям АТО з реабілітацією, підтримував молодих боксерів, платив талановитим спортсменам стипендію. У вбитого залишились дружина та маленька дитина.

1087 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *