10 медалей чемпіонату Європи з водних видів спорту

strybkyКількість українських медалей на чемпіонаті Європи з водних видів спорту досягло ювілейної цифри.
За чотири дні чемпіонату Європи з водних видів спорту, який проходить в Лондоні, збірна України зуміла виграти вже 10 медалей. Зокрема, у четвер, 12 травня, скарбничка збірної поповнилася чотирма нагородами.
В денній програмі синхроністка Анна Волошина завоювала “срібло” – у вечірній програмі вона ж, разом з партнерками по команді, посіла друге місце в комбінації. “Золото” виграла російська команда, “бронза” – у Італії.
Таким чином, українські синхроністки в Лондоні виграли вже п’ять медалей і всі вони срібні.

Не відстає від сіхроністок і збірна України зі стрибків у воду. В четвер медалі чемпіонату Європи виграли спортсмени, на яких покладаються надії на Олімпіаді в Ріо.
Спершу Олександр Горшковозов і Максим Долгов в парі виграли бронзову нагороду у синхронних стрибках з 10-метрової вишки, поступившись лише німецькій і британській парі, а через кілька хвилин ще одну “бронзу” дня добув Ілля Кваша у стрибках з триметрового трампліну.
Після чотирьох спроб Ілля, який в Лондоні вже виграв “золото” на метровому трампліні, лідирував з невеликою перевагою, але втратив бали на невдалому п’ятому стрибку і пропустив вперед британця Джека Лафета і росіянина Євгена Кузнєцова.
Раніше українські стрибуни крім золота Ілля Кваші здобули срібні нагороди Анни Красношлик і Влади Таценко в синхронних стрибках з вишки, а також Олександра Горшковозова і Юлії Прокопчук у змішаній команді.

649 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *