Ізраїльські вчені: перемога над хворобою Альцгеймера

2

В ізраїльських засобах масової інформації з’явилося повідомлення про закінчення випробувань нового препарату, який повністю усуває ознаки хвороби Альцгеймера. Відзначається, що в доклінічних випробуваннях брали участь миші. У звіті вчених, складеного після проведення цих випробувань, вказано, що препарат повністю припинив зміни в мозку. Після проведення досліду, миші на яких проводились випробування, показали результати обстеження такі ж, як і їх незаражені хворобою родичі.

На протязі всього часу розробки і випробування нового препарату вчені не анонсували і не обговорювали свою роботу, однак після того як були продемонстровані стовідсотково позитивні результати, поділилися радістю.

3

Так як схожі заяви про перемогу хвороби Альцгеймера вже звучали неодноразово з різних лабораторій по всьому світу, але не підтверджувалися результатами, демонструючи спробу видати бажане за дійсне, були проведені ретельні перевірки.

Отримані дані про позитивні перетворення в мозку заражених мишей і їх повне відновлення виявилися дійсно правдою, запевняють ізраїльські ЗМІ.

 

3247 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *