“Ювентус” в п’ятий раз поспіль став Чемпіоном Італії. Футбол

Туринський «Ювентус» в 32-й раз в історії та в п’ятий раз поспіль став чемпіоном Італії.

Команда Массіміліано Аллегрі напередодні обіграв в гостях «Фіорентину» з рахунком 2:1 довів тим самим свій відрив від «Наполі» до 12 очок. Сьогодні ж неаполітанці, поступившись «Ромі», розрішили протистояння.

nainggolanЩодо самого матчу «Рома» – «Наполі», то він пройшов в досить нудній боротьбі, хоча обидві команди і доклали масу зусиль, щоб порадувати публіку. До складу гостей після дискваліфікації на 3 матчі повернувся Гонсало Ігуаїн, проте збільшити свій особистий рахунок найкращому снайперу Серії А не вдалося.

Римські ж тіффозі наприкінці зустрічі вітали свого ідола Франческа Тотті. За традицією він постав на полі лише на останні десять хвилин матчу, проте на цей раз пішов з поля «порожнім».

А ось його колега Раджа Наїнгголан на передостанній хвилині наважився на дальній удар, завдяки чомуі приніс своїй команді важливу перемогу. Тепер «Наполі» і «Рому» розділяють усього два очки, їхнє змагання за путівку в Лігу Чемпіонів триває.