Шахтар розгромив Динамо з рахунком 3:0. Загострення пристрастей. Бійка.

din serДонецький клуб “Шахтар” здобув впевнену перемогу над “Динамо” Київ з рахунком 3:0 в чемпіонаті України з футболу.

Клуб Мірчі Луческу домінував упродовж всієї гри і, як результат, без проблем здолав столичний Динамо на арені у Львові.

На 33-й хвилині за гірників відзначився Едуарду, в другій половині перевагу зміцнив Веллінгтон на 73-й хвилині, а точку на 78-й хвилині поставив все той же Едуардо.

Після третього голу відбулося загострення пристрастей. Можна припустити, що Тарас Степаненко щось сказав у бік Динамо після цього взяття воріт.

Півзахисник Динамо Сергій Рибалка не стримався і почав штовханину.

Але хавбек Шахтаря не став втручатися у суперечку, а попрямував до своїх воріт, коли Андрій Ярмоленко цілеспрямовано сильно вдарив його по ногах.

На поле почали вибігати запасні футболісти та тренери, намагаючись заспокоїти один одного.

Однак і це не завадило Ярмоленку ненадовго зійтися у рукопашній бійці з Олександром Кучером.

У підсумку арбітр зустрічі Юрій Можаровський показав пряму червону картку Ярмоленку.

Другу жовту отримав Степаненко, тому також був вилучений.

А із лави запасних були вилучені Кучер, а також Мірча Луческу, за те, що накричав на рефері та дозволив собі взяти його руками за одяг.

Даний поєдинок мав лише формальний характер, так як Динамо Київ ще 24 квітня став чемпіоном України достроково.

Зустріч Шахтар – Динамо у неділю, 1 травня, у Львові не зібрала на трибунах навіть 10 тисяч прихильників.