Федір і Світлана Бондарчук розлучилися через молоду актрису

bond ser48-річний російський режисер Федір Бондарчук розлучився зі своєю дружиною Світланою заради 27-річної актриси Пауліни Андрєєвої, що стала знаменитою після серіалів “Саранча”, “Відлига” і “Метод”. ЗМІ дізналися про те, що роман з актрисою у Бондарчука триває вже півроку, ну а зараз після розлучення режисера пара начебто готується до весілля.

Роман між Федором Бондарчуком і актрисою Московського Художнього театру імені А. П. Чехова Пауліною Андрєєвою почався ще восени 2015 року, але тоді, як повідомляє видання “7 днів”, про це знали тільки найближчі друзі. Однак потім журналісти відзначили, що Бондарчук запросив актрису на інтерв’ю в свою програму “Кіно в деталях”, після якого висловився про свою гостю, як про шикарну жінку і прекрасну актрису, заявивши, що його “збило просто” на виставі “Номер 13D”. «Ніяка Пауліна не особлива – вона шикарна, і все!», – із захватом стверджує Бондарчук.

paulПауліна Андрєєва народилася в 1988 році в Ленінграді. Дівчина займалася танцями, потім вступила до університету на журналістику, але кинула і поїхала в Москву в Школу-студію МХАТ.

У театрі вона встигла дебютувати вже навчаючись на третьому курсі – режисер Кирило Серебренніков взяв її до спектаклю “Околонуля”. Однак справжня слава до актриси прийшла, коли в 2013 році вона виконала для серіалу Валерія Тодоровського “Відлига” пісню Костянтина Меладзе з однойменною назвою.

Ну а потім була головна роль разом з Костянтином Хабенським у серіалі Юрія Бикова “Метод”. У 2016 році повинен вийти фільм Павла Румінова «Статус: Вільний» з Данилом Козловським і Єлизаветою Боярської, де Пауліна Андрєєва зіграє одну з ролей.

1084 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *