«Укрзалізницею» опікуватимуться поляки

voyzexПоляк Войцех Балчун, який переміг в конкурсі на посаду гендиректора “Укрзалізниці”, планує привезти в Київ свою команду з Польщі.

“Ключовою справою завжди є пошук рівноваги і балансу. Так, я хочу залучити до роботи кілька людей з Польщі. Але це не буде якийсь значний польський” десант “у Києві. Я буду задоволений, якщо зможу переконати в своїй концепції змін в компанії українських менеджерів і створити з ними фантастичну команду, яка буде працювати над кращими рішеннями “, – сказав Балчун в інтерв’ю” Укрінформу “.

З топ-менеджментом компанії він буде спілкуватися англійською мовою і спробує згадати російську. Сім’ю поки не збирається перевозити в Україну.

Балчун також зазначив, що не відмовиться від участі в рок-групі “Chemia” і не виключає проведення концертів групи у вихідні дні.

Нагадаємо, номінаційний комітет при Мінекономрозвитку рекомендував призначити поляка Войцеха Балчуна і француза Жана-Андре Барбозу на керівні пости в “Укрзалізниці” і “Електроважмаші” відповідно. Зарплата Балчуна складе до 1,5 мільйона доларів на рік.

2368 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *