Українські кікбоксери – чемпіони світу

25

В Угорщині з 12 по 15 травня відбувся чемпіонат світу з кікбоксингу WAKO. В результаті змагань перемогу отримали спортсмени з України. Про це повідомляє прес-служба Міністерства молоді та спорту України.

У розділі лоу-кік володарями кубку світу стали одразу два українських спортсмени – Павло Кондратов, який виступив у ваговій категорії 71 кг та Роман Головатюк, у категорії від 91 кг. Також дві бронзові медалі вибороли Артем Григоренко у категорії 71 кг та Жанна Радюк 56 кг.

Також отримав титул чемпіона світу в розділі кік-лайт Володимир Демчик, а друге місце в цій категорії отримав український спортсмен Юрій Перетятько.

Крім того, у категорії K-1 збірна України отримала пʼять бронзових нагород. Їх здобули такі українські спортсмени: Олександр Тен (вагова категорія 63,5 кг), Олексій Сердюк (54 кг), Олександр Фурка (57кг), Віталій Дубина (71 кг) та Наталія Мартюхіна (56 кг).