Тріумфальна перемога донецького “Шахтаря”

Рисунок1Користувачі соцмереж радіють після тріумфальної перемоги донецького «Шахтаря» над «Брагою». Яскрава перемога з рахунком 4: 0 дозволила українським футболістам вийти в Півфінал Ліги Європи. Деякі фанати досі дивуються, як футболістам вдалося здобути таку неймовірну перемогу.
Вже в першому таймі “Гірники” вирішили питання виходу в наступну стадію: спочатку воротар порушив правила на Коваленко, а Срна реалізував пенальті, а в кінці тайму капітан господарів вже подав з правого флангу – захисник “Браги” Феррейра в боротьбі відправив м’яч у ворота своєї команди. Після перерви темп гри впав, але “Шахтар” регулярно організовував контратаки. На 50-й хвилині Коваленко точно замкнув пас Марлоса з правого флангу, а на 74-й хвилині Тайсон зробив простріл, який в свої ворота повторно замкнув захисник Феррейра.
2Користувачі Твіттера назвали вчорашній матч «божевільним», і його підсумки прокоментував особисто Петро Порошенко. На своїй сторінці в Твіттері президент подякував «Шахтарю» за блискучу гру і привітав з перемогою всіх українців. Деякі користувачі навіть пожартували і згадали, що, коли прем’єром був Яценюк, «Дніпро» грав у фіналі, але тепер, при Гройсманом, необхідно, щоб футболісти з Донецька не тільки вийшли в фінал, а й перемогли. Самі футболісти дуже стримано коментували свою гру, і на своєму інтернет-сайті лише подякували вболівальникам і написали, що вони тепер ще на один крок ближче до заповітної мети.
Ця перемога стала 90-ю в єврокубковій історії “Шахтаря” і другим виходом до півфіналу.