Голосна заява Тайсона Фʼюрі

30Тайсон Ф’юрі назвав себе найсильнішим боксером планети і заявив, що з легкістю здолає Володимира Кличка в поєдинку-реванші, а потім здобуде перемогу над усіма іншими чемпіонами, які виступають в суперважкій вазі. В інтервʼю BoxingNews британський спортсмен розповів, що він є кращим боксером серед важковаговиків на сьогоднішній день, і йому немає рівних, а всі інші боксери – це самозванці. На думку британця, він буде готовий розібратися з усіма важкоатлетами після того, як отримає другу перемогу над українським боксером. Також Ф’юрі підкреслив, що на сьогоднішній день він є єдиним спортсменом, який може здобути перемогу над Володимиром Кличком. Зробить він це за допомогою нестандартних прийомів, які є його головною фішкою. Назвавши Кличка «роботом», Ф’юрі також зауважив, що цих «роботів» можна перемагати, тільки застосувавши нестандартні речі.
32В свою чергу, кілька днів тому Володимир Кличко підтвердив інформацію про те, що бій-реванш відбудеться 9 липня. Українець підкреслив, що вийде з бою переможцем і зможе повернути втрачені титули. За словами українського спортсмена, фанати будуть обов’язково повідомлені про будь-які зміни.
Нагадаємо, що сорокарічний Володимир Кличко не зміг перемогти Ф’юрі в першому поєдинку і тоді розповів, що причина криється в емоційному настрої. У минулому році Кличко поступився британцеві відразу чотирма титулами.

2359 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *