Синхроністки завоювали срібло в технічній програмі

1438271259-1098У перший день чемпіонату Європи з водних видів спорту в Лондоні українська команда з синхронного плавання взяла першу медаль. Підопічні Світлани Саідової виграли срібло в технічній програмі, поступившись два бали традиційним фавориткам в цьому виді спорту росіянкам. Українки виступали під «Цунамі» авторства DVBBS і Borgeous і стали другою з двох команд, які набрали понад 90 балів.

Третє місце посіла збірна Італії – від українок суперниці відстали на «впевнені» 3,1 бала.

Нагадаємо, в березні українські синхроністки на відбірковому турнірі забезпечили ліцензію на Олімпійські Ігри в Ріо-2016.

У першому номері програми в Лондоні – попередніх змаганнях в довільній програмі у одиночок Анна Волошина йде на другому місці, поступаючись чинній чемпіонці світу росіянці Наталії Іщенко. Фінал в довільній програмі пройде у вівторок, 10 травня, о 18:30.