Севілья обіграла Шахтар з рахунком 3:1

"SEVILLE, SPAIN - MAY 05: Kevin Gameiro of Sevilla FC celebrates after scoring his team's second goal during the UEFA Europa League Semi Final second leg match between Sevilla and Shakhtar Donetsk at Estadio Ramon Sanchez-Pizjuan on May 05, 2016 in Seville, Spain. (Photo by David Ramos/Getty Images)"

У четвер, 5 травня, підопічні Унаї Емері в матчі-відповіді 1/2 фіналу обіграли донецький Шахтар з рахунком 3:1.

Севілья зі старту поєдинку більше володіла ініціативою в матчі і вже на 9-й хвилині зустрічі вийшла вперед. Максим Малишев на рівному місці втратив м’яч, після чого Кевін Гамейро вийшов один на один з П’ятовим і відправив м’яч точно в сітку.
Шахтар, який блякло виглядав більшу частину першого тайму, в кінці першої 45-хвилинки, завдяки зусиллям Марлоса, зумів включитися в боротьбу.

На 44-й хвилині зустрічі півзахисник вирізав ідеальну передачу на Едуардо в штрафну і останній не схибив, зрівнявши рахунок у матчі. Але після перерви Севілья показала, що вона сильніша за свого суперника.

На 47-й хвилині Гамейро, який став одним з кращих футболістів цього поєдинку, збільшив рахунок до 2:1. А на 59-й хвилині удар Маріано Феррейра з дальньої дистанції з-під Ісмаїлі не зміг парирувати Пятов.
До фінального свистка Севілья мала ще кілька моментів для взяття воріт, але рахунок матчу так і не змінився.

Таким чином Севілья вийшла у фінал Ліги Європи, який відбудеться 18 травня в Базелі, Швейцарія.