Робота комісії по створенню Державного бюро розслідувань почалася

 

7
Нарешті почала свою роботу Конкурсна комісія з проведення конкурсу на зайняття посад Директора Державного бюро розслідувань і його заступників. Про це повідомляє народний депутат Євген Дейдей. Він зазначає, що зібралися всі девʼять членів Комісії, делеговані Президентом, Верховною Радою і Кабінетом Міністрів України.

 

8На першому засіданні, яке пройшло вчора, вже були обрані Голова та Секретар. Шістьма голосами було підтримано кандидатуру Романа Майданника, якого Комісія затвердила на посаду Голови. Досвід і теоретичні знання обраного Голови в сфері юриспруденції допоможуть членам Комісії організувати злагоджену роботу, а також об’єктивно оцінювати учасників конкурсу в майбутньому, висловив свою впевненість Дейдей.

 

 

6При виборі Секретаря Комісії більшість голосів були віддані за кандидатуру першого заступника Міністра юстиції Наталію Севостьянову, запропоновану Дейдеєм. Отже, робота з призначення Директора Державного бюро розслідувань нарешті зрушила з «мертвої точки». Попереду не менш важливе визначення Регламенту роботи Комісії та термінів проведення конкурсу, але основним питанням залишається обговорення кваліфікаційних критеріїв відбору кандидатів, резюмував Дейдей.

7552 Total Views 12 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *