Підвищення ціни на “чорне золото”

2Стало відомо що нафта Brent дорожчає в ході торгів на Міжконтинентальній біржі ICE. Станом на 11:20 за Київським часом вартість червневих контрактів на нафту виросла до $ 43,4. Це відбулося вперше з грудня 2015 року. Ціна зростає в очікуванні переговорів нафтовидобувних країн в столиці Катару 17 квітня, в якій планують брати участь понад 15 країн. Хоча на ранкових торгах відбулося невелике підвищення котирувань до 43 доларів, проте трохи пізніше “чорне золото” почало дешевшати. Зараз знову спостерігається ажіотаж на світовому ринку, і за останню добу нафта підвищилася в ціні на півтора відсотка. Більш того, за два дні здорожчання перевищило п’ять відсотків, і встановилися максимальні ціни з кінця минулого року.
На тлі розмов про те, що найближчим часом уклавши угоду ключові гравці можуть зупинити рівень видобутку нафти, і таким чином ціни на “чорне золото”, продовжують зростати. До кінця 2016 року аналітики прогнозують повільне зростання цін до 45-50 доларів. Разом з тим, на думку експертів, подальшу динаміку нафтових цін будуть, багато в чому, визначати позиція Саудівської Аравії і стан світової економіки.
Нагадаємо, що максимальна ціна на нафту була зафіксована влітку 2014 року – 115 доларів, що є абсолютним рекордом за всю історію.

901 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *