Прем’єр-міністр РФ Мєдвєдєв заявив, що держави Україна не існує

medvedСьогодні на нараді, що відбулася в російському місті Новокузнецьк і була присвячена стану та перспективам вугільної промисловості РФ, очільник уряду РФ Дмитро Мєдвєдєв заявив, що в Україні ані промисловості, ані власне держави не існує.

Такою була реакція Мєдвєдєва на виступ глави Ростехнагляду (служба, що здійснює державну політику та нагляд у сферах промисловості та технологій) Альошина, де той рапортував про зниження показників травматизму в галузі російського вугледобування в 2015 році. Він зазначив, що це найнижчі показники з часів СРСР, а задля порівняння навів ті самі дані по Україні, де вони за словами Альошина, набагато вищі.

Саме це і прокоментував Мєдвєдєв: «Что нам с Украиной в этом смысле сопоставляться? Я просто про то, что там ни промышленности, ни государства не существует».

Після чого пан Альошин уточнив, що дані по Україні наведені за 2013 рік. Але й це на позицію російського прем’єра не вплинуло. «2013 год? Значит, промышленность там была, а государства и тогда не было», – запевнив Дмитро Мєдвєдєв.

517 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *