Поліцейський майбутнього – патрульний на велосипеді?

14

Найближчим часом співробітники Одеської поліції можуть пересісти на електровелосипеди – дуже зручний і недорогий вид транспорту.
За інформацією інтернет-видання “Сегодня”, кілька днів тому в Одесі презентували прототип нового електровелосипеда, призначеного для співробітників поліції. У парку Шевченка проходив велопробіг, і нову модель використовували безпосередньо в «справі». Патрульні випробували новий вид транспорту і зізналися, що він відрізняється зручністю. Виробники електровелосипеда розповіли, що недавно новинку придбав навіть один з керівників Національної поліціі Одеси. Він купив відразу два велосипеда – для себе і своєї дружини. Він був у захваті від моделі і запитав, чи можна випустити одразу десятки електровелосипедів для співробітників одеської поліції.
За словами виробників, цей вид транспорту буде застосовуватися на вулицях, в парках і пішохідних зонах. Швидкість електровелосипеда не перевищує 80 кілометрів на годину, а його ціна може становити за різними оцінками від 650 до 1 900 доларів. Однак в прес-службі ГУ НП повідомляють, що поки не готові купувати електровелосипеди для своїх співробітників.

1263 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *