Петро Порошенко відреагував на “офшорний скандал”

roschenПрезидент України запевнив, що відійшов від керування своїми активами, доручивши цей процес відповідним спеціалістам. Про це Петро Порошенко повідомив на своїй сторінці Facebook.

Президент в своїй заяві позиціонує себе, як свідомого громадянина, який сумлінно ставиться до сплати податків. «Я перша посадова особа в Україні, яка серйозно ставиться до декларування своїх статків, сплати податків і питання конфлікту інтересів, які вирішую в рамках українського законодавства та міжнародного приватного права», – наголошує Президент.

Петро Порошенко виказує сподівання, що особи, яким ввірено керування його бізнесом, пояснять ситуацію, що виникла довкола концерну Roshen.

Нагадуємо, що вчора німецька газета Süddeutsche Zeitung опублікувала журналістське розслідування, здійснене ICIJ (International Consortium of Investigative Journalists) – міжнародним консорціумом, який об’єднує в собі більш ніж півтори сотні журналістів-розслідувачів з 65 країн світу.

Зокрема, в розслідуванні, що базується на витоку даних з Панамської юридичної фірми Mossack Fonseca, йдеться про створення трастової компанії в офшорній зоні – на Британських Віргінських островах, єдиним бенефіциаром цієї фірми є Президент України і водночас власник концерну Roshen Петро Порошенко.

586 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *