Перша битва за півфінал Ліги Європи — «Шахтар» переміг

11Учора, 7 квітня, в Португалії відбулася перша зустріч-поєдинок португальської “Браги” та українського “Шахтаря” у чвертьфіналі Ліги Європи. Перемогу у матчі отримали наші «гірники» з рахунком 2:1.
Статистика матчу. Перший гол був забитий гостем зустрічі — Ярославом Ракицьким на 45-й хвилині цієї зустрічі. Після кутового захисник добре зреагував і забив у ближній кут, таким чином, що воротар був безсилий. Другий гол «Шахтаря» було забито на 75-й хвилині матчу. Після прострілу з правого флангу Марлоса перекинув м’яч через воротаря Факундо Феррейра. Скоротив рахунок Вілсон Едуардо на 89-й хвилині, забивши “Шахтарю” головою.
Безимени-1Матч-відповідь між командами відбудеться 14 квітня у Львові.
Нагадаємо, що цього ж вечора відбувся паралельний матч між командами “Ліверпуль” та “Боруссія”. Результат гри – нічия.
Раніше, “Брага” і “Шахтар” вже грали між собою двічі і обидва рази сильнішими виявлялися “гірники”. Дві зустрічі команд відбулися в рамках групової стадії Ліги чемпіонів сезону 2010-2011.