Опікун обпікала дітям руки, або як «виховують» прийомних дітей у Пʼятихатках

3У одному з райцентрів Дніпропетровської області – Пʼятихатках надзвичайна подія. Жінка, яка взяла на виховання дітей з дитбудинку, знущалася з них, за її словами «таким чином виховуючи».

Сімʼя, яка виростала двох рідних дітей вирішила всиновити у 2010 році дівчинку-сироту. У соціальних мережах батьки час від часу викладали фотографії щасливої мами-опікуна з дочкою Анеліною, жінка брала активну участь у шкільному житті дівчинки (була головою батьківського комітету). А в 2015 році жінка взялася доглядати ще трьох дітей: 10-річну Майю, 12-річну Дашу та 13-річну Діану, рідних сестер.

Соціальні працівники, які відвідували цю сімʼю з метою перевірок говорять, що діти завжди мали доглянутий вигляд, ніколи ні на що не скаржились. Вони не могли навіть уявити про те що жінка карає дівчат за провини голодом та опіками.

Виявляється, що страшні методи виховання жінка використовувала і раніше, та стало це відомо лише тоді, коли двоє з дівчат не витримали та втекли з домівки. Мати-садистка зателефонувала сама в поліцію та повідомила про зникнення дівчат.

Як виявилось, діти втекли о шостій годині вечора, а знайшли їх близько третьої ночі. Хоча вони змерзли та були налякані, вони зовсім не зраділи державним службовцям, які їх знайшли, адже боялися повернення додому.

2

Фото надано службою у справах дітей райдержадміністрації Пятихаток.

1

На долонях дітей було виявлено сліди «виховання» – страшні опіки. Виявляється, того вечора класний керівник Даші та Майї телефонувала та повідомила про зникнення у класі грошей. Щоб наставити дітей на «шлях істинний» жінка-опікун вирішила попекти руки дівчатам на плиті власного будинку. Діти говорять також, що в присутності прийомного батька жінка не дозволяла собі такого виховання, бо він завжди захищав дівчат.

«Вихователька» дівчат виправдовується, говорячи про те, що дівчата інколи тікали з дому та могли щось украсти, та такі методи виховання не припустимі ні в яких випадках.

Лікарі констатували в дітей опіки другого ступеню та відправили в опікове відділення однієї з дитячих лікарень Кривого Рогу, де дівчата будуть лікуватися ще певний час.

Одразу ж, в ніч, коли дівчат було знайдено, службою у справах дітей було оформлено вилучення в опікунів всіх чотирьох дітей .

1394 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *