Обама озвучив умову видачі Україні кредиту

nuclearБарак Обама на зустрічі з Петром Порошенком підтвердив готовність надати третій транш кредитних гарантій в $ 1 млрд, але лише після формування Кабміну. Про це йдеться в повідомленні прес-служби президента України.

В ході саміту з ядерної безпеки у Вашингтоні президент Петро Порошенко провів зустріч з Обамою.

Глави держав обговорили ситуацію на Донбасі і в Криму та скоординували зусилля для повної імплементації Росією мінських домовленостей. Президенти також обговорили питання розвитку стратегічного партнерства між Україною і США.

Окрему увагу Порошенко і Обама приділили необхідності якнайшвидшого формування орієнтованих на реформи коаліції і уряду в Україні.

Президент США підтвердив готовність надати третій транш кредитних гарантій в розмірі $ 1 млрд після завершення процесу формування українського уряду.

Порошенко вважає за необхідне, щоб програма нового Кабінету Міністрів була сформована на основі зобов’язань України перед Міжнародним валютним фондом і положень угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Віце-президент США Джозеф Байден під час зустрічі з президентом Петром Порошенком повідомив, що Сполучені Штати прийняли рішення додатково виділити $ 335 млн на реформування сектору безпеки України.

Порошенко 30 березня прибув з робочим візитом до Вашингтона. Його візит в США триватиме до 2 квітня. У перший день глава української держави виступив на форумі “Боротьба України за свободу триває” в Капітолії.

499 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *