Новий містичний трилер знімають в Україні

13Десятки літрів крові і знаряддя для витончених тортур. В Україні закінчуються зйомки містичного трилера. Автори кажуть — картина про вічне і актуальне — людську душу і совість, і про одіозного актора, радіо- і телеведучого.
Журналістів запросили на зйомки пекла, в який потрапляє актор Микола Вересень, якого грає сам Микола Вересень. Та й писали роль, як зізналися автори, для нього. Вже дуже непростий, кажуть, він у житті. Головний герой на майданчику підозріло слухняний.
“Я навряд чи погодився б грати, тому що мені не подобається кінематограф, але цей фільм має якесь інше вимірювання, інший погляд, ненормальний, аномальний незвичайний, маразматичний — коротше все те, що я люблю”, — зізнався Вересень.
16І хоч офіційно “Шлях мерця” — містичний трилер, актори називають його комедією. Тут є і свій міністр МВС Бармалей, і міліціонери-вампіри, Грозний цар і мученики. А ще — задоволені життям кати.
“Це фільм про любов і смерть, насправді все буде добре у всіх”, — говорить Георгій Фомін, режисер і автор сценарію.
Картину знімають за фінансової підтримки Держкіно. Основні зйомки планують закінчити до кінця літа. А на екрани картина вийде через півтора року.
“Фільм створюється не для того, щоб перемагати на фестивалях, а для того, щоб подобатися глядачеві”, — зазначив Пилип Ільєнко — голова Держкіно України.

1713 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *