Незабаром стартує шостий сезон “Гри престолів”

poster2У Голлівуді 10 квітня відбулася прем’єра першого епізоду шостого сезону серіалу «Гра престолів». Перед початком показу актриса Ліна Гіді, яка грає Серсею Ланністер, попередила глядачів про неприпустимість спойлерства. «Ті, хто порушить наші правила, будуть зварені живцем в крові власних дітей», – запевнила акторка.

Прем’єру відвідали всі виконавці провідних ролей в телепроекті. Втім, увагу преси привернула відсутність Кіта Херінгтона – виконавця ролі Джона Сноу. Доля цього героя в новому сезоні залишається однією з головних інтриг.

Продюсери Девід Беніофф і Ден Вайс розповіли, що на зйомки шостого сезону у команди серіалу пішло близько 85 робочих змін і 1,1 мільйона метрів кіноплівки. Крім того, вони зізналися, що сценарії нових десяти серій «Гри престолів» переписувалися не менше 140 разів.

Зірки серіалу по черзі зізнавалися, що втомилися відповідати на питання, чи живий Джон Сноу. Софі Тернер, яка грає Сансу Старк, при цьому заявила, що її героїня в новому сезоні стане «справжньою владною сукою» (boss ass bitch). Вона також розповіла, що роль Санси в наступних серіях проекту буде тільки збільшуватись.

Телевізійна прем’єра шостого сезону «Гри престолів» намічена на 24 квітня. Серіал по фентезі-сазі Джорджа Мартіна «Пісня льоду й полум’я» під час попереднього сезону став найпопулярнішим проектом в історії каналу HBO.

2914 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *