100 мільярдів євро під реформи, або можливість плану “Маршал” для України

Рисунок1В ефірі політичного ток-шоу «Свобода слова» в ефірі телеканалу ICTV 11 квітня німецький депутат Бундестагу Карл-Георг Вельман розповів про «план Маршала» для України. Захід готовий надати 100 мільярдів євро, але не під обіцянки проведення реформ, а під реальні реформи.
Як повідомив Вельман, в Німеччині сильно розчаровані відсутністю реальних реформ в Україні, що видно з постійного моніторингу. Зокрема, німецький депутат закликав негайно провести адміністративну і політичну реформи.
«У нас більше немає ніяких ілюзій», – підкреслив представник Бундестагу, чітко давши зрозуміти, що час слів пройшов, і від Києва чекають реальної роботи, а не обіцянок.
Захід не хоче надавати Україні великі гроші, не будучи впевненим у стабільності цієї країни. В першу чергу, потрібна судова реформа і реформа прокуратури, адже без дійсно незалежних суддів і прокурорів неможливо забезпечити боротьбу з корупцією.
1Захід хоче бачити в Україні стабільну політичну ситуацію, а не політичну кризу при кожній зміні однієї керуючої партії на іншу.
Крім того, потрібні гарантії рівних правил гри для бізнесу, чіткі і прозорі закони, інакше в країну не прийде приватний інвестор, а якщо прийде, то заради отримання прибутку з подальшим його відведенням з країни.
Нагадаємо, що сьогодні, 12 квітня, в парламенті України може відбутися голосування за відставку прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. Його наступником готується стати спікер Верховної Ради Володимир Гройсман.

2326 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *