Мерайя Кері вирішила взяти шлюб у прямому ефірі

kery-packerВсі бажаючі зможуть спостерігати в прямому ефірі, як популярна американська співачка та акторка Мерайя Кері та її обранець мільярдер Джеймс Пакер заприсягнуться на вірність. Відбудеться це на Карибських островах.

Під вінець 46-річна наречена піде в незвичайній сукні. ЇЇ прикрасять сотні золотих метеликів вагою в 14-каратів кожний. Приголомушуючие вбрання нареченої можна буде окремо побачити в режимі онлайн.

Відомо, що Мерайя Кері наразі знімається в реаліті-шоу, в якому розповідає про свої концертні тури. Саме в рамках цього проекту співачка і планує транслювати власне весілля.

Нагадаємо, що Джеймс Пакер зробив пропозицію Мерайї Кері на початку січня цього року. Їхнє весілля відбудеться на Карибах, де наречений співачки спільно з актором Робертом де Ніро завершує будівництво курорту. Сума будівництва становить 250 мільйонів доларів.

Весілля Кері і Пакера буде скромним. Вони планують запросити лише близько 50 осіб – своїх родичів і найближчих друзів. Гостей доставлять на Карибські острови на особистому літаку мільярдера.

2350 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *