Люди із зайвою вагою стали жити довше

tolstiaki2Група дослідників Копенгагенського університету оприлюднила неочікувані результати своїх досліджень. Виявилося, що люди із зайвою вагою стали жити довше, ніж 40 років тому, а в окремих випадках фактор зайвої ваги навіть подовжує життя. Така інформація розміщена на сайті університету.

Дослідження тривало кілька десятиліть: перша група випробовуваних була набрана в 1976-1978 роках, друга – в 1991-1994 роках, і остання, яка брала участь у випробуванні десять років, проходила дослідження з 2003 по 2013 роки.

Головним завданням, поставленим вченими, було встановлення зв’язку між індексом маси тіла (ІМТ) та ризиком ранньої смертності. Як вдалося встановити, особи, що володіють зайвою вагою, проте не страждають ожирінням, мали три пункти за шкалою ризиків смертності, що означає малий рівень ризику.

Однак, люди з ожирінням першого ступеня продемонстрували по тій же шкалі результат в 1,3 бала – тобто, маючи невелику зайву вагу, ви маєте більш високі шанси померти, ніж людина з першим ступенем ожиріння.

При цьому ніякого зв’язку зі статтю, шкідливими звичками і історією хвороб виявлено не було. Причини цього явища також не встановлені.

На даний момент вчені готуються до нового, четвертого етапу дослідження, націлені на те, щоб підтвердити або спростувати отримані раніше результати.

406 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *