Кількість людей з зайвою вагою у світі зростає

3
Медичне видання Lancet опублікувало доповідь учених, які стверджують, що на планеті стрімко зростає кількість людей з надмірною масою тіла. Фахівці вивчили дані за останні сорок років і прийшли до висновку, що кількість людей з ожирінням зросла мінімум в 6 разів. Порівнюючи статистичні дані цього періоду, починають “бити на сполох”, адже в порівнянні з 1975 році, коли проблема надмірної ваги виникала приблизно у 105 мільйонів осіб, в 2014 році кількість людей з ожирінням стало аж 640 мільйонів. За словами вчених, така «тенденція» їх лякає.

2

Якщо люди перестануть стежити за своїм харчуванням, вже через десять років більше 21 відсотка дорослих жінок і 18 відсотків чоловіків матимуть великі проблеми з зайвою вагою, тобто кожен п’ятий житель планети.

Вчені також відзначають, що в країнах третього світу, де люди голодують, число громадян з недостатньою масою тіла стрімко знижується, і головною проблемою експерти називають неправильне харчування. На їхню думку, худих людей на планеті майже не залишилося, і вони живуть, переважно, в Африці, де дуже низький рівень життя – 15 відсотків чоловіків і 12 відсотків жінок мають недостатню масу тіла.

2566 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *