Київський мураль “Лабіринт” посів 4 місце в світовому рейтингу стріт-арту

labyrinth2Робота художника, відомого під псевдо Rustam QBic, що працює в жанрі стріт-арт, опинилася на четвертому місті рейтингу видання StreetArtNews. Його мураль «Лабіринт» прикрашає стіну будинку по вулиці Дмитрівська, 62/20 в Києві.

Художник з Казані закінчив працювати над київським муралем в кінці березня, а вже на початку квітня панно посіло четверте місце в рейтингу кращих об’єктів стріт-арту світу.

На картині зображений персонаж, що, керуючись компасом, летить над похмурим лабіринтом міських будинків. Автор інтерпретує життя, як подорож, де кожен шукає своє призначення, плутаючи лабіринтами долі. Свої роботи Rustam QBic використовує, як універсальні послання любові, мудрості та знання.

Частина муралю створювалася в холодну і дощову погоду, але це не завадило митцю створити чудову роботу, наповнену яскравими деталями.

Останнім часом будинки столиці прикрасилися багатьма незвичайними муралями, створеними художниками з багатьох країн світу, зокрема, з Іспанії, Аргентини, Австралії, Німеччини, Британії,  Португалії. В Інтернеті  існує сторінка, де всі київські муралі можна побачити на карті міста.

793 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *