З Санкт-Петербурзького військового шпиталю втекли троє психічнохворих. Двох медесестер вбито

shputalВ окружному військовому шпиталі №442 в Санкт-Петербурзі знайдені тіла двох вбитих медсестер. У вбивстві підозрюються троє пацієнтів, які втекли з психіатричного відділення лікарні.

О пів на першу ночі 12 квітня трупи двох медсестер 1952 та 1973 років народження зі слідами удушення та ножовими пораненнями були виявлені співробітниками військового шпиталю.

Одночасно з цим з психіатричного відділення зникли троє пацієнтів, всі 1997 року народження. Це двоє рядових – механік взводу техзобезпечення Давид Зіганшин, що лікувався від неврозу, та курсант-стрілок зі структури МВД Олександр Томський з діагнозом «психопатія», якого вважають ініціатором злочину. Третій втікач – першокурсник військово-космічної академії ім. Можайського Степан Доценко з вираженою невротичною реакцією.

Як розповіли лікарі, теоретично у відділеннях повинні бути тривожні кнопки, однак чи були вони там насправді, наразі невідомо. Це при тому, що більше третини персоналу психіатричних лікарень і навіть закритих спеціалізованих відділень складають жінки.

Наразі співробітники правоохоронних органів Санкт-Петербургу розшукують втікачів. В місті перекриті всі залізничні та автовокзали, аеропорт Пулково. Ймовірніше шлях вбивць спрямований на Виборг Ленінградської області.

607 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *