Загиблих військовослужбовців Російської армії вивозять з території Донбасу в танках

9

З Донбасу до Росії почалося переміщення танків, в яких перевозять обгорілі трупи, і це робиться підпільно, щоб про захисників «русского мира» більше ніхто і ніколи не згадував. Про це розповідає відомий публіцист Олександр Невзоров в своєму інтерв’ю радіостанції «Ехо Москви».

За словами російського журналіста, в Росії все робиться підпільно. Це він зрозумів під час зйомок вже відомого фільму «Чистилище». Доводилося спочатку «добувати» танки, щоб потім їх спалити. На одному із заводів вдалося знайти кілька танків, які свого часу були вивезені з Чечні. Коли почали відварювати люки, жахнулися, каже Невзоров, – всередині танків лежали обгорілі трупи. Звичайно, ніхто не дізнається прізвищ цих людей і про те, як вони загинули на війні.

За словами Невзорова, в одному танку були просто тіла військових, а в іншому – обгорілі тіла. Журналіст вважає, що тепер у такий спосіб доставляють тіла загиблих з Донбасу, і цю техніку розподіляють по танкоремонтних заводах.

Нагадаємо, останнє вивезення загиблих військовослужбовців російської армії в кількості 38 осіб офіційно підтверджено Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України.

448 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *