Державна фіскальна служба втратила 3 терабайти інформації

nasurovДФС України втратила близько 531 000 електронних документів, 26 000 даних в реєстраційних картках, 4 100 реєстраційних карток, 3 100 тисячі контрольних карток, загалом втрати вимірюються 3 терабайтами інформації.

Такі дані зазначені в наказі №278 «Про результати перевірки» за підписом очільника фіскальної служби України Романа Насирова. З даного наказу стає відомим, що  «збій» в роботі системи управління інформації тривав протягом  6 днів – з 6 по 11 грудня 2015 р.

Згідно наказу, всі документи вважаються втраченими через виникнення та накопичення помилок «в системі зберігання даних Hitachi VSP, які привели до неможливості створення резервної копії системи і втрати даних». Причиною розладу системи вказується «перегрів серверного обладнання, викликаний неналежною роботою системи охолодження, збої в роботі, відключення електроенергії, відсутність документації на обладнання, розміщене в серверному приміщенні, а також відсутність обслуговування системи зберігання даних».

На останок повідомляється, що «кількість втраченої внутрішньої кореспонденції на рівні територіальних органів не встановлено».

826 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *