Гімнасти Ігор Радівілов і Олег Верняєв блискуче виступили на німецькому турнірі

images (7)На престижному турнірі в Німеччині в українців повний комплект медалей.

Призер Олімпійських Ігор-2012 Ігор Радівілов переміг на одному зі своїх коронних снарядів, кільцях, на турнірі серії Challenge Cup в німецькому Коттбусі. Ігор заробив оцінку 15,500 при складності 6,8. Нагадаємо, в 2013 році на кільцях Ігор Радівілов був чемпіоном Європи.

Його колега і лідер збірної України Олег Верняєв, срібний призер чемпіонату світу-2015 і єдиний поки володар олімпійської ліцензії від збірної України зі спортивної гімнастики, посів друге місце на коні, поступившись одну десяту бала британцеві Луї Сміту при височенному коефіцієнті складності 7.0.

verniaevКрім того, Олег був третім у вільних вправах з результатом 14.833 (6.5). Він програв одному з найдосвідченіших гімнастів на турнірі, 30-річному Дієго Іпполіто з Бразилії, дворазовому чемпіону світу, що спеціалізується саме у вправі на килимі.

Верняєв також пробився до фіналу в трьох інших снарядах – на брусах, перекладині і в опорному стрибку.

Нагадаємо, з 16 по 18 квітня в Ріо пройде Olympic Test Event – кваліфікаційний турнір, на якому українська чоловіча збірна зможе потрапити на Ігри в Ріо. А 8 квітня відбудеться церемонія “Герої спортивного року”, яку Олег Верняєв вже вигравав, а зараз знову перетндує на перемогу в номінації Спортсмен року.