Генпрокуратура закрила справу проти Єфремова

efremov2Згідно з рішенням Печерського суду від 24 березня, сьогодні Генпрокуратурою закрито провадження карної справи екс-регіонала Олександра Єфремова, де йому інкримінувалося розпалювання ворожнечі. Також суд постановив повернути Єфремову частину раніше внесеноъ застави в сумі 60 900 гр.

«Постановою прокурора відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчого управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Зимогляд В.М. вищезазначене кримінальне провадження закрито за відсутністю в діях Єфремова складу злочину, передбаченого ч. 3 ст. 161 КК України», – сказано в постанові суду.

Це одне з трьох впроваджень, які відкриті проти Єфремова. Крім нього, екс-регіоналу інкримінується заволодіння державними коштами та голосування за «диктаторськы закони» 16 січня 2014 р.

Відомо, що після внесення застави Олександра Єфремова звільнили з-під варти, в якості запобіжного заходу на нього був надягнений електронний браслет, проте надалі браслет зняли.

Заступник Генпрокурора Владислав Куценко стверджує, що закриття провадження у справі про розпалювання ворожнечі спирається на висновки лінгвістичної експертизи, яка не знайшла у висловлюваннях Єфремова ознак зазначеного злочину.

2434 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *