В Одеській області відкривається завод з виробництва еко-продукції

8

Бельгійська компанія Puratos побудувала на території Одеської області завод, який буде займатися виробництвом інгредієнтів для хлібопекарської та кондитерської промисловості. Про це повідомляють українські ЗМІ.

Ця відома міжнародна компанія надає продукти та послуги у більш ніж 100 країн по усьому світу, у багатьох країнах налагоджено виробництва. Підприємство оснащене новітнім обладнанням та технологіями, які дозволяють виготовляти екологічну продукцію. На українському заводі мова поки йде про маргарини та сухі суміші для хлібопекарів. Корпорація є міжнародним виробником продуктів і сировини відразу в декількох галузях – кондитерській, хлібопекарській та шоколадній. Продукція компанії виготовляється більш ніж на 50 заводах, які розташовані на чотирьох континентах. У всьому світі працює на корпорацію близько 5600 працівників.

Будівництво заводу в Одесі обійшлося компанії в 7 мільйонів євро. Роботи тривали з третього кварталу минулого року. Близько 40% продукції завод має намір відправляти на експорт. Урочисте відкриття заводу заплановано на 19 травня.

Нагадаємо, що в Миколаївській області також будується великий завод, який буде орієнтуватися на переробку томатів і стане найбільшим на всій території Європи.

683 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *