В Аргентині відкрилася виставка підробних картин

fakeОдна з відомих галерей Буенос-Айреса (Аргентина) влаштувала незвичайну виставку підроблених картин. Організатори заходу наполегливо підкреслюють, що всі їхні експонати є підробкою.

До експозиції увійшли 40 підроблених картин – переважно це роботи вітчизняних митців, що були надані Інтерполом, оскільки проходять речовими доказами у відповідних справах. Загалом поліція має 240 підроблених робіт – версії творів відомих американських художників, готових до продажу в комплекті з підробленими сертифікатами.

Загальна вартість всіх творів виставки становить близько $ 600 000.

«Деякі копії виконані аматорські, а деякі майже неможливо відрізнити від оригіналів. Підробки такого рівня приносять мільйони доларів їхнім виконавцям та посередникам. Фейк-арт є найбільшою за обсягом сум, що обертаються, сфера в світі після торгівлі наркотиками та зброєю», – коментує куратор фейк-виставки Маріо Нараньо.

Фальсифікатори підробляли навіть найдрібніші деталі – аж до найдрібніших отворів в полотні, нібито проїденних комахами.

Відвідати виставку можна буде тільки до середини травня, потім роботи будуть повернуті до суду, який продовжить розгляд кримінальних справ про фальсифікації. Після винесення вироків всі картини будуть знищені.

313 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *