Випробування автономної літаючої дошки Flyboard UFO. Відео.

Рисунок1Французька компанія Zapata Racing, відома розробкою водного флайборда, провела випробування повністю автономної версії літаючої дошки. Про це повідомляє ICTV з посиланням на Gizmag. Керуючи реактивним ховербордом, якому дали назву Flyboard UFO керувальник знаходиться у вертикальному положенні. За допомогою компактного реактивного двигуна, яким оснащений персональний надлегкий літальний апарат, можна підійматися на висоту трьох кілометрів та розвивати швидкість до 150 км/год.

Запасу палива, який знаходиться на борту літального апарату вистачає на десять хвилин безперервного польоту. В опублікованому відео пілот описує кілька кіл над водою і приземляється. Перший політ літаючої дошки тривав 3 хв. 55 с.

За словами представників компанії, джетборд UFO все ще перебуває на стадії розробки. На відео, яке демонструє перший політ дошки знято працюючий праобраз, а запуск серійного виробництва ще не запланований навіть на 2016 рік.

До недавнього часу реактивних літальних апаратів, які випускаються серійно практично не існувало, а в 2015 році відразу дві компанії повідомили про намір налагодити серійний випуск джетпаків. Першою про початок серійного виробництва джетпак заявила компанія Martin Aircraft, а потім про випробування комерційної моделі реактивного ранця повідомила компанія JetPack Aviation.

847 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *