“БУК”, який збив Малазійського боїнга МН17, належить ЗС Росії

99

Експерти з проекту розслідувань Bellingcat опублікували на своєму сайті звіт про нові подробиці катастрофи літака Малазійських авіаліній МН17.

Під час розслідування учасники команди Bellingcat використали для аналізу не один десяток фото різних установок “БУК”. Ці фото були опубліковані вісйьковослужбовцями 53-ї зенітно-ракетної бригади за період з 2010 року.

Попередні відомості, 2014 року, згідно яких літак був збитий “БУК 3х2” були повязані з тим, що середня цифра була стерта. Тепер же, коли провелося більш детальне дослідження з аналізом величезної кількості інформації, встановлено, що установка була все-таки серії “БУК 332”

У останньому звіті, команда Bellingcat говорить про те, що точно встановлена друга цифра номера «Бука 3х2» шляхом аналізу його відмінностей. З семи відмінностей, які описуються, найголовніші — це характерна вм’ятина на пластині в передній частині лівого борту, білі відмітки на шасі а також вигляд комбінації підключення кабелів до лафет пристрою пуску. Крім того, є додаткові ознаки порівняння “БУК 3х2” та “БУК 332”, такі як шрифт написання цифр та відстань між ними, розмір та форма масляних плям та відкладень біля отвору для вихлопних газів. З огляду на вищевказане, можна з точністю 100% сказати, що 17-18 липня 2014 року на Донеччині відзнято на фото і відео самохідну вогневу установку «Бук» саме під номером 332. І належала вона 53-ій російській зенітно-ракетній бригаді, яка на момент трагедії базувалася в районі Курська.

Таким чином, ймовірність того, що “БУК”, який знаходився в районі запуску ракети по Малазійському літаку, був захвачений в українській військовій частині повністю виключена.

928 Total Views 3 Views Today

Один Коментар

  1. Пінгбек: Дмітрій Пєсков поставив доповідь Bellingcat під сумнів. Боїнг MH17 - Гомін

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *