Визначені найсильніші армрестлінгісти України

images (2)З 10 по 13 квітня в Харкові відбувся чемпіонат України з армспорту серед ветеранів, юнаків та юніорів. У змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з 21 регіону України.

У чемпіонаті України серед юнаків завзята боротьба за перше загальнокомандне місце розгорнулася між командами Полтавської та Тернопільської областей. З невеликою перевагою перше загальнокомандне місце в XXI чемпіонаті України серед юнаків посіла команда Полтавської області, спортсмени якої вибороли 16 медалей (5 золотих, 5 срібних, 6 бронзових).

Тернопільчани ж також завоювали 16 медалей (9 золотих, 1 срібну, 6 бронзових), але у підсумку стали срібними призерами чемпіонату. Третю сходинку посіли представники Львівської області – 9 медалей.

У  IX чемпіонаті України серед юніорів дев’ятий рік поспіль з великим відривом чемпіоном стала команда Харківської області. Харків’яни завоювали 25 медалей. За друге місце боротьба розгорнулася між командами Полтавської та Рівненської областей. Представники Полтавщини, виборовши 15 медалей, посіли друге місце. Рівненчани поступилися срібним призерам на 5 нагород і у підсумку команда Рівненської області стала бронзовим призером змагань.

Як уже повідомлялося, за результатами чемпіонату України буде сформована національна збірна команда України, яка з 22 по 28 травня візьме участь у чемпіонаті Європи у румунському Бухаресті.