Анджеліна Джолі захворіла?

hudayaЗахідні ЗМІ занадто переймаються зовнішністю голлівудської актриси Анджеліни Джолі.

Вже не один раз у засобах масової інформації з’являлися новини про те, що вага актриси стрімко знижується. Та й сама актриса, з’явившись на останніх світських заходах, своїм виглядом лише підтвердила слова журналістів. Актриса останнім часом дійсно виглядає помітно схудлою і втомленою. А днями західні ЗМІ повідомили шокуючу новину. За словами видань, Енджі потрапила в лікарню з критично низькою вагою – 35 кілограмів! При цьому її зріст становить 169 см, через що в організмі актриси почалися незворотні процеси.

Друзі Джолі розповідали, що останнім часом вона їсть дуже мало і відмовляється від жирної їжі. Злі язики і зовсім заявляли, що Анджеліна харчується одними злаками і п’є воду. Офіційно ця інформація не підтверджувалася.

Що є причиною різкого схуднення знаменитості, поки невідомо. Одні кажуть, що вся справа в мастектомії, яку вона зробила в 2013 році, і у видаленні яєчників в 2015-му.

Інші ж стверджують, що винуватицею стану актриси  є депресія, в яку Анджеліна впала через постійні зради чоловіка Бреда Пітта. А видання National Enquirer і зовсім припустило, що Джолі хвора на рак, і саме тому виглядає настільки втомленою і худою. На обкладинці журналу з’явилося фото змарнілої актриси, а в статті видання заявило, що чоловік Енджі навіть пригрозив їй розлученням, якщо вона не буде боротися за життя.

Варто відзначити, ніяких підтверджень хвороби Анджеліни Джолі немає, а сама актриса не дає коментарів з приводу своєї ваги і виглядає вона хворобливо худорлявою вже не один рік.

3989 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *