Азаров, Колєсніков, Ахметов, та інші: оприлюднено нову порцію інформації по офшори

9Міжнародний консорціум журналістів, які розслідували голосні справи з офшорами оприлюднили розширену базу даних по всіх компаніях (їх кількість складає понад 300 тис.), які фігурують по справі і виявилося, що 26 з них зареєстровані на Олексія Азарова, сина екс-прем’єра України.

Компанії були зареєстровані в той час, коли Микола Азаров перебував на посаді прем’єр-міністра України. У документах можна знайти і іншу інформацію – не тільки про офшори Азарова, але і Порошенка, а також Геннадія Труханова, який чомусь записаний, як громадянин Російської Федерації. Фігурує в базі даних і Олександр Клименко, колишній народний депутат України, який зареєстрував компанію на Віргінських островах більше двадцяти років тому.

Серед інших відомих українців у списку можна знайти Ріната Ахметова, Бориса Колеснікова, Дмитра Фірташа, Юрія Бойка. Зокрема, говориться про виведену в офшори кондитерську компанію «Конті», бенефіціарами якої є брат відомого олігарха Рената Ахметова – Ігор Ахметов та відомий колишній член «Партії регіонів», Борис Колєсніков.

Гарік Когородський, який також потрапив до списку, прокоментував ситуацію з офшорами. За словами київського підприємця, він «дуже здивувався», побачивши своє прізвище, однак вважає, що в цих розслідуваннях немає ні слова правди, оскільки він особисто отримував установчу ліцензію НБУ на свою компанію.

440 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *