Аварія на Запорізькій АЕС

8Сьогодні, 11 квітня стало відомо, що Генератор Запорізької АЕС було виведено з ладу, проте керівництво пообіцяло провести ремонтні роботи за два дні.

На станції повідомили, що в ніч на понеділок сталася аварія – шостий енергоблок відключили від мережі, для того щоб провести аварійні роботи в частині газової системи. Відключення генератора сталося близько другої години ночі, повідомляють в компанії, і в найближчі години ремонтні бригади будуть усувати негерметичність газової системи генератора.

9На станції також відзначили, що блок буде запущений орієнтовно об 11 годині вечора 13 квітня. Вранці в районі Запорізької АЕС було також  взято проби з радіації — фахівці не відмічають відхилень від норми. Про ймовірне відключення шостого енергоблоку стало відомо ще в неділю вранці: працівники станції розвантажили його до 600 МВт, щоб визначити нещільність системи газоохолодження. Зараз на Запорізькій АЕС працюють три енергоблоки – перший знаходиться на капітальному ремонті, і буде запущений не раніше 25 квітня, другий також ремонтують і запустять в кінці травня.

1006 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *